Pro Vet Dog Protest 15 kg

1108
Neohodnoceno

PRO-VET PROTEST je zvlášť vyvinut pro psy s potravinovou přecitlivělostí, pro psy se sníženou pohyblivostí, s osteoartrózou nebo náchylností k těmto stavům. PRO-VET PROTEST je obohacen o směs velmi účinných chondro ochranných činidel, konkrétně lososového oleje, Nový Zéland-zelené rty velevrub a žraločí chrupavky, které přirozeně obsahují GAGs (glucosaminoglycans) a chondroitin sulfát.


  • (10 ks) Skladem
1 499 Kč
Kategorie: KRMIVO
 

PRO-VET PROTEST je za studena lisovaná suchá potravina - jedinečná alternativní forma suchého krmiva pro psy.

Největší rozdíl mezi lisovaným a extrudovaným krmením je absolutní teplota, při které se krmení vyrábí. Během extrudování teplota dosahuje 100° C, toto krmení je pečené a získá tzv. křupavý tvar.
Na druhou stranu, při lisování PRO-VET PROTEST teplota nepřesáhne 70° C - tato teplota zaručuje, že nejdůležitější složky PRO-VET PROTEST, jako jsou extrakt žraločí chrupavky a Nový Zéland-zelené rty velevrub extrakt, si zachovají optimální funkčnost.

Osteoartróza je u psů častým chronickým, progresivním a bolestivým onemocněním pobybového ústrojí. Vážné onemocnění osteoartrózou může být důvodem eutanazie. Kromě toho, degenerace chrupavky bude příkladem zánětlivé reakce syndromu v synoniale membráně. S ohledem na výše uvedené rozdíly, na lososový olej bohatá strava může působit pozitivně na osteoartrózu. Účinky na člověka byly již uvedeny. Čtyři nedávné studie na různých veterinárních klinikách ukázaly, že dieta s lososovým olejem, Nový Zéland-zelené rty velevrub extraktem a extraktem ze žraločí chrupavky zpomaluje progresi osteoartrózy u psů. V běžném testu, pohyblivost určité hmotnosti bylo lepší u pacientů krmených testovací stravou místo stravou normální.

Kromě zmíněného je tady stále důležitým fakt, že PRO-VET PROTEST je lisovaný a ne extrudovaný. Z lisovaného tvaru se látky při požívání uvolňují více rovnoměrně. Je to způsobeno tím, že lisovaný tvar se při výrobě zvenku uzavírá pomalu. 
Proto je PRO-VET PROTEST lehce stravitelný a v důsledku toho je pravděpodobnost plynatosti výrazně menší.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: