Pro Vet Dog Orthodent (L) 7,5 kg

1099
Neohodnoceno

PRO-VET ORTHODEN byl speciálně vytvořen pro prevenci a léčbu onemocnění ústní dutiny - zubního plaku, zubního kamene a zánětu dásní. U všech psů se vyskytuje zubní plak, kámen, nebo zánět dásní. Bohužel, neuvěřitelně až příliš často. Úkolem PRO-VET ORTHODENT je zabránit tomu, aby váš mazlíček neprocházel touto bolestnou cestou.


  • (10 ks) Skladem
839 Kč
Kategorie: KRMIVO
 

Mějte na paměti, že dentální onemocnění ukazují na stav tkáně dásní. Plak & Zubní kámen jsou nadgingivální & podgingivální (nad & pod dásněmi) nahromadění na povrchu zubů. Mohou se vyskytovat v mnoha různých kombinacích a stupních. Všechny tyto faktory hrají roli v rozvoji dentálních onemocnění.

Množství zubního kamene neurčuje stadium dentálního onemocnění. Zatímco dentální onemocnění je často doprovázeno závažným výskytem zubního kamene, libovolné množství zubního kamene v ústní dutině nevede k dentálním onemocněním. Dokonce může dojít k mírnému až pokročilému onemocnění dásní i bez výskytu zubního kamene. V tlamě může být také trvalé stadium dentálního onemocnění v celém objemu nebo tam mohou být ohraničené oblasti, které jsou v pokročilejším stádiu než zbytek tlamy.

To může vést k tomu, že určit vizuálně stupeň dentálního onemocnění je obtížné, protože nejvýraznějším faktorem je nahromaděný zubní kámen. Fotky zachycují příklady různých dentálních onemocnění.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: