Pro Vet Dog Mobility 7,5 kg

1111
Neohodnoceno

PRO-VET MOBILITY je vyvinut speciálně pro psy se sníženou pohyblivostí, osteoartritidou nebo náchylnost k rozvoji těchto stavů. PRO-VET MOBILITY je obohacen o směs látek na ochranu kloubů jako lososový olej, hydrolyzát želatiny, glukosamin, chondroitin sulfát, slávka zelenopyská a speciální mléčný koncentrát. 


  • (10 ks) Skladem
763 Kč
Kategorie: KRMIVO
 

Čtyři nedávné studie na různých veterinárních klinikách ukázaly, že strava zejména s lososovým olejem, hydrolyzátem želatiny, glukosaminem, chondroitin sulfátem, slávkou zelenopyskou a speciálním mléčným koncentrátem zpomaluje progresi osteoartritidy u psů. Standardní test ukázal, že hmotnost si udržují lépe zvířata krmená touto stravou než regulací potravy. PRO-VET MOBILITY obsahuje kombinaci živin, jejichž důsledkem se zánět kloubů zpomalí, bolest zmírní a další ničení chrupavky je redukováno.

Jednotlivé živiny mají většinou několik funkčních mechanismů, pro které jsou soustředěny, a v důsledku mají výsledný efekt.
Epidemiologický výzkum ukázal souvislost mezi nadváhou a klinickými příznaky osteoartritidy u psů. Vzhledem k tomu, že osteoartróza bývá spojena s nadváhou a vyšším věkem, má PRO-VET MOBILITY sníženou energetickou hodnotu, obsah bílkoviny a fosforu, a je obohacen o L-karnitin a vitamin E.

PRO-VET MOBILITY sníží redukcí hmotnosti psů s nadváhou a osteoartrózou závažnost klinických příznaků. Osteoartróza je u psů častým chronickým, progresivním a bolestivým onemocněním pohybového aparátu. Závažná forma osteoartrózy může být důvodem pro eutanázii. Kromě toho může k degeneraci chrupavky docházet v důsledku chronického zánětu synoviální membrány. S ohledem na výše uvedené, PRO-VET MOBILITY může mít pozitivní účinek na osteoartrózu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: